Mleczna mgiełka - terapia proteinowa - milky vanilla
Mleczna Mgiełka do Ciała Terapia Proteinowa pozwoli Ci w wygodny
i komfortowy sposób poznać zbawienne działanie protein na Twoją skórę.
W produktach do pielęgnacji ciała spełniają niezwykle ważną rolę – wygładzają i nawilżają skórę sprawiając, że nabiera ona zdrowego blasku
i miękkości. 
 
Uniqe Mleczna Mgiełka do Ciała to regeneracja i wzmocnienie bariery ochronnej naskórka oraz złagodzenie podrażnienia. Idealna dla osób borykających się z problemem suchej, podrażnionej oraz pozbawionej sprężystości skóry z tendencją do przedwczesnego starzenia. Dodatkowo otula ciało mlecznym zapachem Milky Vanilla i delikatnym, owocowym aromatem Milky Raspberry.
 
Delikatna formuła mgiełki gwarantuje natychmiastowe wchłanianie, pozwala też na wielokrotną aplikację w ciągu dnia. Mleczko idealnie sprawdza się nie tylko latem, ale również w okresie wiosennym i zimowym, ze względu na składniki pielęgnacyjne oraz subtelne mleczne i owocowe zapachy. 
 
 
Cechy: 
  • nawilża i wygładza,
  • regeneruje i wzmacnia barierę ochronną naskórka,
  • łagodzi podrażnienia.

Sposób użycia: spryskać czystą, suchą skórę ciała i wmasować
do wchłonięcia.

Składniki zawarte w Mlecznej Mgiełce do Ciała:
 
Proteiny – proteiny zawarte w recepturze mają strukturę zbliżoną do struktury białkowej naskórka, przez co doskonale uzupełniają ubytki; uelastyczniają skórę dając dodatkowo efekt delikatnego liftingu.
 
Gliceryna – wiąże wodę w naskórku, nawilża i chroni przed nadmiernym wysuszeniem skóry, łagodzi, poprawia elastyczność, ułatwia wchłanianie innych substancji w głąb skóry.
 
Masło Shea – zawiera 50% kwasu olejowego (omega-9), nawilża, wygładza
i pozostawia delikatną warstwę ochronną, wspomaga regenerację naturalnej warstwy lipidowej; koi i regeneruje drobne uszkodzenia i otarcia naskórka; chroni przed mrozem, wiatrem i słońcem; hipoalergiczny.
 
Olej migdałowy – wykazuje bardzo dobre działanie nawilżające, zawiera przeciwutleniacze, wskazany do pielęgnacji skóry suchej, podrażnionej
i po opalaniu. 
 
  Mleczna mgiełka - terapia proteinowa - milky raspberry