Mleczna mgiełka - terapia lipidowa - pure apple
Mleczna Mgiełka do Ciała Terapia Lipidowa pozwoli Ci w wygodny
i komfortowy sposób poznać zbawienne działanie lanoliny kosmetycznej na Twoją skórę. Dodawana do wielu kosmetyków, w produktach do pielęgnacji ciała spełnia niezwykle ważną rolę – zmiękcza skórę sprawiając, że staje się ona odpowiednio natłuszczona. 
 
Uniqe Mgiełka do Ciała, także regeneruje i wzmacnia barierę ochronną naskórka oraz łagodzi podrażnienia. Idealna dla osób borykających się z problemem suchej i bardzo suchej skóry. Dodatkowo otula ciało kwiatowo – pudrowym zapachem Pure Flower i kwaśno – owocowym aromatem Pure Apple.
 
Delikatna formuła mgiełki gwarantuje natychmiastowe wchłanianie, pozwala też na wielokrotną aplikację w ciągu dnia. Mleczko idealnie sprawdza się nie tylko latem, ale również w okresie wiosennym i zimowym, ze względu na składniki pielęgnacyjne oraz subtelne kwiatowe i owocowe zapachy. 
 
 
Cechy: 
  • zmiękcza i natłuszcza,
  • regeneruje i wzmacnia barierę ochronną naskórka,
  • łagodzi podrażnienia.
 
Sposób użycia: spryskać czystą, suchą skórę ciała i wmasować do wchłonięcia.
 
Składniki zawarte w Mlecznej Mgiełce do Ciała:
 
Lanolina –  natłuszcza, zmiękcza i pośrednio nawilża. Pochodzi z wełny owczej – jest kompatybilna z ludzkim naskórkiem. Wbrew plotkom, dobrze oczyszczona lanolina nie wykazuje działania alergizującego.
 
Gliceryna – wiąże wodę w naskórku, nawilża i chroni przed nadmiernym wysuszeniem skóry, łagodzi, poprawia elastyczność, ułatwia wchłanianie innych substancji w głąb skóry.
 
Kompleks emolientów – zapewnia miękkość, elastyczność skóry. Zapobiegają nadmiernej ucieczce wody z naskórka dzięki czemu działają pośrednio nawilżająco.
 
  Mleczna mgiełka - terapia lipidowa- pure flower