Uniqe Żel - peeling do mycia ciała

Żel peeling do mycia ciała 250ml
 
 Nowe żele – peelingi marki Silcare® to idealny sposób na wygładzenie skóry pod prysznicem. Woskowe micro-drobinki zanurzone w żelu delikatnie
i zarazem skutecznie złuszczają zrogowaciały naskórek. Dzięki perfekcyjnie dobranym składnikom myjącym oraz pielęgnującym skóra pozostaje jedwabiście miękka, jędrna i nawilżona.
 
Żel zawiera w swym składzie lanolinę, która wspomaga nawilżanie skóry. Jest substancją kondycjonującą. Odpowiada za tworzenie warstwy okluzyjnej, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z ciała. Jest substancją renatłuszczającą - odbudowuje barierę lipidową usuwaną podczas procesu mycia.
 
 
Specjalna receptura nie powoduje wysuszania skóry, a drobinki ścierające usuwają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i dotlenienie skóry. Regularne stosowanie żelu - peelingu do mycia ciała zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry, poprawia jej koloryt, nadając jednocześnie kuszący, subtelny i długotrwały zapach, który uwalnia od stresu, dodaje energii i pobudza do działania.
 
Cechy:
• idealnie nawilżają,
• dokładnie oczyszczają,
• odżywiają, ujędrniają, wygładzają skórę,
• złuszczają i zmiękczają zrogowaciały naskórek,
• poprawiaja koloryt skóry,
• uszący, subtelny i długotrwały zapach
 
Sposób użycia: 
żel nanieść na zwilżoną skórę wykonując delikatny peeling całego ciała. Następnie dokładnie spłukać wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.
 
Pojemność opakowania: 250ml.
 
Produkt w czterech wersjach zapachowych:
green tea, black grape, fresh flower, wild tropics
 
Żel - peeling Green Tea Żel - peeling Wild Tropics   Żel peeling Fresh Flower