Quin BB Body Shine Balsam - Fluid

Quin - BB Body Shine Balsam - Fluid 200ml
 
 Balsam – Fluid BB Body Shine nadaje naszej skórze subtelny efekt naturalnej opalenizny z delikatnym kuszącym blaskiem. Zawarte w balsamie pigmenty odbijają światło i pięknie mienią się na ciele, rozświetlając jego wygląd. Fluid pomaga uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem lub też delikatnie podkreśla naszą opaleniznę.
 
Działanie upiększające balsamu współgra z działaniem pielęgnacyjnym. Oprócz nadania skórze pięknego koloru, balsam doskonale nawilża ciało, wygładza, nadaje efekt promiennego wyglądu, skóra staje się przyjemna
i jedwabista w dotyku
.
 
 
Nowe balsamy marki Silcare rewelacyjnie poprawiają wygląd naszej skóry. Doskonałe zarówno do stosowania na co dzień jak i na wieczór.
Balsam – Fluid BB Body Shine  ma lekką konsystencję, która zapewnia łatwą i prostą aplikację, nie obciąża skóry, nie pozostawia uczucia lepkości. Dodatkowo pozostawia przyjemny i zmysłowy zapach.
Dzięki przeźroczystej butelce łatwiej dopasować odpowiedni rodzaj balsamu – fluidu do karnacji. Opakowanie z pompką znacząco ułatwia aplikację odpowiedniej ilości balsamu.
 
Cechy:
• poprawia wygląd skóry,
• maskuje niedoskonałości,
• nadaje skórze satynową gładkość,
• subtelnie rozświetla skórę,
• wyrównuje koloryt,
• podkreśla opaleniznę,
• zapewnia natychmiastowy efekt,
 
Sposób użycia: 
wmasować w czystą, suchą skórę całego ciała. Poczekać do całkowitego wchłonięcia się balsamu. Ze względu na specyfikę produktu zaleca się nakładać jasne ubrania po całkowitym wchłonięciu produktu. Produkt zmywa się całkowicie przy pierwszej kąpieli.
 
Pojemność opakowania: 200ml.
 
Produkt w trzech wersjach: dla jasnej (light), średniej (medium) i ciemnej (dark) karnacji.
 
  Quin - BB Body Shine Balsam - Fluid medium 200ml   Quin - BB Body Shine Balsam - Fluid dark 200ml